Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden Gibi Site Kurmak | C2C | Pazaryeri

Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden Gibi Site Kurmak | C2C | Pazaryeri

Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden Gibi Site Kurmak, C2C, Pazaryerine sahip olmak istiyorsanız, profesyonel olarak sitenizi kuruyoruz.

Profesyonel Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden Gibi Site, C2C (Pazaryeri) Kurulum Hizmeti veriyoruz.

Full Kurulum  5950 TL (KDV Dahil)

 

 

pro-1-e-ticaret-tasarımı1-11-1024x793-min


Sahibinden Tarzı Site Demosu:


Trendyol, N11, Hepsiburada Tarzı Site Demosu:


 

Adınıza veya firmanıza fatura kesilir.

Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden Gibi Site Kurmak Kurulum Hizmeti

Ticaret hayatına yeni yeni atılanlar bir sitenin nasıl kurulacağı konusunda yeterli bilgiye sahip olmadıklarından dolayı, profesyonel hizmet sunan firmalardan yardım almaktadır. Özellikle ilgili ürünleri satışa çıkarmak ve bu nedenle Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden Gibi Site Kurmak isteyenler seotasarim.net  gibi uygun fiyat veren ve kaliteli hizmet sunan firmaları tercih etmelidir. Çünkü kaliteli bir site için, birçok paketin ve hizmetin sunulması gerekir.

Pazaryeri tarzı kurulum hizmeti sunarak müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını karşılıyoruz. E-ticaret siteleri için c2c gibi paketleri kullanarak site kuruyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte full site olacak şekilde paket kullanımı yapıyor ve Trendyol,N11,Hepsiburada ve Sahibinden tarzı site yaparak sizlere teslim ediyoruz. Bu yüzden araştırma sonucu firmamıza ulaştıysanız eğer kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

 

Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden Gibi Bir Site Nasıl Kurulur ve İşletilir?

E-ticaret türleri arasında c2c altyapısı ile oluşturulan Trendyol ve türevleri gibi siteler, kullanıcılarına satın alma ve satış yapma işlemlerinin yapılmasına yardımcı olur. Bu yüzden Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden kurulumu yaptırmak isteyenler için öncelikle çalışmalarımızda nasıl ilerlediğimizi ve neler yaptığımızı belirtiyoruz. Ardından üyelik, planlar, sanal pos gibi çalışmaları başarılı bir şekilde oluşturarak sizlere teslim ediyoruz.

Ardından sitenin işletilmesi, kullanılması konusunda sizlere yardımcı olarak ürünlerin alış ve satış işlemlerinin kolay bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Böylece ilan sitesi kurmak istiyorum diyenler firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilir. İlan sitenizi genişletmek ve sitenize trafik çekmek için ücretsiz olarak Google reklam hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede hem satışlarınız artmış olur hem de daha fazla müşteri potansiyeline sahip olmuş olursunuz.

 

Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden Benzeri Site Kurmak

Web sitesini yöneterek gelir elde etmek isteyenler için, e- ticaret (c2c-pazaryeri ve b2c) kurulumu konusunda en uygun fiyat sunan firma olarak piyasada yer almaktayız. Pazaryeri sitesi kurmak isteyenler için öncelikli amacımız, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden tarzı site kurmak isteyenler için, müşteri isteğine göre hazır yazılım veya özel yazılım hizmeti sunuyoruz. Fakat özel yazılım projesi yeni baştan oluşturulduğu için, özel yazılım projeleri daha maliyetli olabiliyor.

Bu nedenle genellikle hazır yazılımlar tercih edilmektedir. Hazır yazılım hizmeti sayesinde kullanıcılar hem maddi hem de zaman açısından avantaj sağlamaktadır.  Böylece alıcı ve satıcının olduğu bir site hazırlamak daha kolay hale gelmiştir. Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden gibi site kurmak isteyen müşterilerimize özel uygun fiyat politikası kapsamında hizmet sunuyoruz. Hazırlamış olduğumuz tüm yazılımlar siteleri uzun yıllar boyunca ayakta tutabilme özelliğine sahiptir. Böylece firmamız üzerinden site kurulumu yaptırmaya başladığınız günden itibaren projenizi yavaş yavaş ilerletecek ve birçok satış yapan sitelerin önüne geçerek daha fazla kitleye hitap etmeye başlayacaksınız.

Trendyol,N11,Hepsiburada ve Sahibinden Gibi Site Kurmak

Trendyol, N11, Hepsiburada ve Sahibinden Gibi Site Kurulum Hizmeti: c2c e ticaret, c2c e ticaret paketleri sahibinden tarzı site kurmak, c2c e ticaret sitesi kurmak, c2c e ticaret yazılımı, c2c full site, c2c paketleri, sahibinden benzeri, sahibinden benzeri site yapmak, sahibinden com gibi site kurmak, sahibinden gibi site kurmak, Sahibinden Tarzı Seri İlan Sitesi, sahibinden tarzı site, Sahibinden Tarzı Site kurulum.

Sizin Aradıklarınız;

  • N11 gibi site kurmak
  • N11 gibi site kurma maliyeti
  • Hepsiburada gibi site kurmak
  • Trendyol gibi site kurmak

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top
Hemen Ara