Web Sitesi Fiyatları: Anahtar Teslim Kurulum

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

★PROFESYONEL WEB SİTESİ KURULUM FİYATLARIM★
 SİTE TÜRÜ  FİYAT
Tek Sayfa Web Site Kurulum  700 TL
Firma-Şirket  Sitesi Kurulum  1500 TL
Tek Ürün Satış Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme)  1500 TL
E-Ticaret Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme)  1900 TL
E-Ticaret Sitesi (Sanal pos Ödeme) + (Havale-Kapıda Ödeme)  2200 TL
Android Mobil Uygulama (WebView) Hizmeti  450 TL
Otel-Pansiyon (Rezervasyon) Web Sitesi Tasarımı  1500 TL
KAMPANYA 30 NİSAN‘A KADAR GEÇERLİDİR!  KDV DAHİLDİR

 

Kurumsal şirket (firma) sitesi, Doğal gaz, inşaat, hukuk, tekstil, bilişim, danışmanlık, imalat ve  ürün tanıtımı vb. Her türlü kurum ve kuruluşa uygulanabilecek web sitesi paketimizdir.  


E-ticaret tasarımlarımız; mobilya, giyim, takı, aksesuar, oto yedek parça, gıda, petshop, kozmetik, elektronik vb. her tür sektöre uygundur.

E Ticaret Sitesi Fiyatları için Tıklayın.


 • Türkçe Web Site Yönetim Paneli
 • Mobil(Responsive) Uyumlu Tasarımlar
 • Kolay Kullanım
 • Sayfa Ekleme Özelliği
 • Arama Motorlarına Tam Uyumlu
 • Ücretsiz Google Reklam Hizmeti
 • Türk Ticaret Kanuna Uygun
 • Gelişmiş İletişim Modülleri
 • Ücretsiz Teknik Destek
 • Yabancı Dil Desteği
 • Değişebilen Tema Renkleri
 • Profesyonel SEO Ayarları

Web Site Yönetim Paneli

Yönetim paneli sayesinde, içeriklerinizi kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Resimler, sayfalar ve özellikle blog vb. yazılarınızı basit bir yolla sitenizde yayınlayabilirsiniz.
 
Admin panelinin yararlarından kısaca bahsedecek olursak;
 
Admin panelinden dilediğiniz gibi resim ekleme, galeri oluşturma, hizmet ekleme yapabilirsiniz.
 
Bilgisayar kullanmayı bilen biri iseniz size kısa bir eğitim vereceğiz. Bu eğitim ile sitenizde kolaylıkla değişiklik yapabileceksiniz.
 
Bilgisayar kullanmayı bilmiyor, kullanmayı öğrenmek istemiyor, bu konularla uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. İstediğiniz içerik ve resimleri ücretsiz olarak sitenize biz ekleyebiliriz.
 
Siteniz açık olduğu sürece teknik destek hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Bütün tasarımlarımız mobil uyumludur ve kullanım açısından bütün gereksinimleri yapmaya olanak sağlar. Dünyada ve ülkemizde mobil cihazlarla internet kullanımı oldukça fazladır. Bun nedenle mobil uyumlu web sitesinin önemi çok yüksektir.
 
Mobil uyumlu sitedeki olması gereken en önemli özellikler şunlardır;
 
 • Menü butonunun kolay ulaşılabilir bir konumda olması.
 • Sitedeki tasarım yönünü bozmaması.
 
Ayrıca hizmetler, iletişim sayfalarına kolay ulaşabilir bir durumda olması gereklidir. Seotasarim.net olarak bu kriterlere çok dikkat ederek tasarımlarımızı oluşturduk.

Türk Ticaret Kanuna Uygun

Sitelerimiz Türk Ticaret kanuna uygundur.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete’de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU’ na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda.

Bu kanun ile birlikte, her şirket veya kuruluşun web sitesi olması gerektiği kanunlaşmıştır. Bizim tasarımlarımız, bu kanun maddelerinde yer alan şartlara uygun olarak hazırlanmıştır.

Ücretsiz Google Reklam Hizmeti

Web sitesini kurdurmakta ki asıl amaç daha fazla müşteriye sahip olmak ve müşteri potansiyelini arttırmaktan geçer. Birçok firma Google reklam hizmeti için ek ücretler istemektedir. Hatta Google reklam hizmeti için özel firmalar dahi bulunmakta. Bu firmalar aylık bazlı anlaşma yaparak sizden ek ücret isteyebilir. Bazı firmalar ise Google bakiyenizin %40’ı kadar komisyon talep edebiliyorlar.
 
Biz ise Reklam hizmetini web sitesi kurduran her müşterimize ücretsiz olarak sunuyoruz. Böylelikle bütçesi kısıtlı ama iş yapmak isteyen müşterilerimiz mutlu etmiş oluyoruz.

Google reklam hizmeti detayları;

İsteğinize göre yaş sınırlamasını ayarlıyoruz. İstediğiniz yaş aralığına göre hedefleme yapıyoruz.
 
Hizmet sunduğunuz bölgeye göre reklam sınırlaması ayarlamasını yapıyoruz. Örneğin; sadece Ankara/Yeni Mahalledeki insanlar arama yaptığında reklamlarınız bu kişilere gösteriliyor.
 
Reklamlarınıza tıklama olmadıkça ödeme yapmıyorsunuz. Örneğin; günlük 100 kişi reklamlarınızı gördü ve bu gösterimlerden sadece 10 tanesi sitenizi ziyaret etti. Bu 10 ziyaret için ödeme yaparsınız. Böylelikle bütçeniz boşa harcanmamış olur.
 
Google reklamlarında 1. Sırada çıkmak mümkün mü?
 
Evet bu mümkün ancak bazı detaylar bulunmakta; Örneğin su tesisatı kelimesi için reklam vermek istediniz. Bu kelime için onlarca firma reklam vermiştir zaten. Siz bu firmaların önüne geçmeniz için o firmalardan daha fazla tıklama başı maliyet girmeniz gerekecektir.
 
Örnek vermek gerekirse; X firması su tesisatı kelimesi için 1 TL ödemiş olsun ve 1. Sırada yer alsın. Siz bu firmanın önüne geçmeniz için 1.01 TL ödemeniz gerekecek. Diyelim ki; siz tıklama başına 1.5 TL belirlediniz.  1. Sıradaki firma 1 TL belirlediği için siz bu firmanın önüne geçtiğinizde 1.5 TL ödemezsiniz. Siz bu koşullarda sadece 1 kuruş fazlasını ödersiniz. Yani 1.01 TL ödersiniz.
 
Kısacası her teklif 1 kuruş üstü şeklinde arttırılır. Google reklamları açık arttırma usulü ile çalışmaktadır.
 
Seotasarim.net olarak sadece Google arama ağı reklamları hizmeti vermekteyiz. Bu reklam türü en çok geri dönüş sağlayan reklam türüdür. Facebook, instagram ve youtube reklam hizmeti maalesef vermemekteyiz.
 
Google Reklam hizmeti için ne kadar bütçe ayırmanız gerekiyor.
 
Her anahtar kelimenin tıklama başına ortalama fiyatı değişmektedir. Bu konunda istatistiksel bilgileri size sunarak bilgi veriyoruz. Örneğin su tesisatı kelimesi için tıklama başına maliyet 1 TL’yi baz alalım. Siz aylık bütçenizi 300 TL olarak ayarladığınızda, aylık 300 tıklama almış olacaksınız. Günlük ise ortalama 10 tıklama almış olacaksınız.

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları | Web Tasarım Fiyatları

 
Profesyonel bir web sitesine uygun fiyata sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sürekli gelişen altyapımız, yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile hizmetinizdeyiz.
 
Mobil Uyumlu web tasarımlarımızla siteniz her cihaz ile uyumlu olarak çalışacaktır. Bütün tasarımlarımız, responsive yapısı olarak adlandırılan bu kodlama ile hazırlanmıştır. Bu sayede sitenizi ziyaret eden kullanıcılara kolay ve pratik bir deneyim sağlamış oluyoruz.
 
Profesyonel web tasarım hizmetimiz; uzman bir görünüm sağlamak isteyen müşterilerimiz için hazırlanmıştır. Bu tasarımlarımız, çok gelişmiş kodlama yapısı ile hızlı sayfa geçişlerine sahiptir. Profesyonel menüler, responsive tasarım ve kaliteli görünüm ön planda tutularak özenle hazırlanmıştır. Profesyonel web tasarım paketimiz en çok talep edilen hizmetimizdir.
 
E Ticaret Sitesi paketlerimiz ise, piyasanın en uygun fiyatlı hizmetimizdir. E ticaret sitesine sahip olmak isteyen bir çok kişi fiyatların çok yüksek olduğundan şikayetçi. Bizde bu nedenle, kaliteli ve uygun fiyatlı e ticaret sitesi kurulum hizmeti veriyoruz. Dilerseniz sanal pos entegreli e ticaret paketini alabilir. Dilerseniz de kapıda ödeme/Havale sistemli paketi satın alabilirsiniz. E ticaret paketleri hakkında detaylı bilgi için bu bağlantıyı (e ticaret paketleri) tıklayabilirsiniz.
 
Kurumsal firmaların bir çoğunun web sitesi mevcutur. İşinizi büyütmeniz için profesyonel bir web sitesine sahip olmalısınız. Böylelikle diğer rakiplerinizle mücadele edebileceksiniz.
 
Biz en ucuz web tasarım aramalarınıza özel oluşturduğumuz bu tasarımlarımızı sizler için özel olarak hazırladık. Bizim en büyük farkımız kaliteyi ucuza vermemizdir. Profesyonel web sitesi fiyatları ile bütün tasarımlarımız her bütçe ve her göz zevkine uygun şekilde tasarlanmıştır.
 
Site ile ilgili bir problem yaşadığınızda siteniz var olduğu sürece destek veriyoruz.

Neden Profesyonel Bir Web Siteniz Olmalı ?

Günümüzde e ticaret veya kurumsal bir web sitesine sahip olmanın değeri çok yüksektir.  Gelecekte de bu değer şuan ki durumdan çok daha fazla olacak. Sizlere kurumsal bir siteye sahip olmanızın bazı sebeplerinden bahsedeceğim.
 1. Diğer reklam türlerine (TV, radyo, gazete, dergi vb.) göre maliyeti çok düşüktür.
 2. Eleman tutma gibi maliyetleri olmayacağı için bu yönden karlı olacaksınız.
 3. Ürün veya hizmetinizi günün her saati ve yılın her günü sergileme olanağınız olacak.
 4. Ülkemizin her yeri ve dünyanın her bölgesinden müşterileriniz siteniz vasıtası ile size ulaşabilecek.
 5. Web sitesi olmayan veya amatör sitelere sahip diğer rakiplerinize göre bir kaç adım önde olacaksınız.
 6. Web sitesi; konforlu bir şekilde ürünlerinizi veya hizmetinizi pazarlama şansınız olacak.
 7. Web tasarıma sahip olduğunuzda, müşterilerinize profesyonel şirket kimliğinizi sunabileceksiniz.
 8. Diğer rakip firmalara göre daha prestijli ve kaliteli olduğunuzu göstereceksiniz.
 9. Web sitesine sahip olduğunda internet üzerinde bir çok müşteriye ulaşma imkanınız olduğu için, ikinci bir dükkanınız olmuş olacak.
 10. Sürekli gelişen teknoloji ile gelen kolaylık veya zorluklara karşı çağa ayak uydurmuş olursunuz.  Ayrıca zorlu rekabete sahip piyasada önemli bir konumda yer alabilirsiniz.

Kurumsal Bir Firmanın Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

 
İnternetin hayatımızın merkezi haline geldiği ve e-ticaretin büyük bir hızla geliştiği bir dönemdeyiz. Kurumsal bir firmanın web tasarımı nasıl olmalıdır sorusu ilk anda akla gelen hususlar içindedir.
 
Web Tasarımlarında Temel Özellikler;
 • Siteye rahat giriş,
 • Site içinde rahatça gezinme (navigasyon),
 • Pratik kullanım ve ziyaretçiyi sıkmayan bir içerik,
 • Kaliteli bir görünüm,
 • Tüm sayfaların aynı kaliteyi taşıması (homojenlik) ilk adımda önemlidir. Bu adımlara aynı zamanda;
 • Sitenin mobil iletişim cihazlarına kolayca indirilebilmesi yani sitenin kolay açılması,
 • Sitenin arama motorlarında tanınması gibi teknik koşulları da hemen ekliyoruz. Arama motorlarında tanınırlık profesyonel SEO (Search Engine Optimisation) çalışması ister. Yani çarşıdaki dükkanınıza müşteriyi yönlendirecek yol işaretlerini caddenin başına koymuş gibi olursunuz. Odaklanacak anahtar kelimeler, URL gibi kavramları bu sırada duyabilirsiniz. Onlar bu işin bir parçasıdır. İşi halletmenin en iyi çaresi güvenilir profesyonel web tasarımcılarla ile birlikte çalışmaktır. Ayrıca;
 • Sitenin neden kurulduğuna dair istediklerinizin anlaşılmış olması. (satış yapmak, yeni bir imaj oluşturmak, yeni bir hedef kitle yaratmak nedenler içindedir.)
 • Alan adının kolay ve anlaşılır olması,
 • Sitenin güvenliğinin sağlanması, (SSL Sertifikası ile)
 • Ürün kategorilerinin sade biçimde düzenlenmesi,
 • Ürün bilgilerinin çeşitlendirilmesi,
 • Site sayfalarından hangilerinin statik hangilerinin dinamik olacağının belirlenmesi. Müşteri ile teması sağlayan sayfaların kolay ulaşılır olması gibi özelliklerin olması gerekir.

Örnekleme Üzerinden Gidelim

 
Organik ürünler satan dükkanınızı e- ticarete dahil etmek, siparişleri artırmak istiyorsunuz. Hedef kitleniz sağlıklı beslenmeye ilgi duyan ve interneti kullanabilen kişilerdir.
 
 • Bu iş için ayırdığınız bütçenizi belirlediniz.
 • Birlikte çalışacağınız web tasarımcılarını da seçtiniz.
 • Gerekli dokümanları verdiniz, ürünler ve ayrıntıları belirlendi.
 • Alan adı gibi hususlar çözüldü.
 • Ödemeler için bankalarla ilişkiyi sağlayacak alt yapı işin en önemli bölümlerinden biridir. Güvenlik hem bu aşamada hem de sitenin kendi işleyişi içinde çok önemlidir. Bu konu üzerinde dikkatlice durun.
 
 • Hazırlanan örnekte site dikkat çekiyor, renkler dengeli, görünüm abartılı değil ama kalite belli. Fazla grafikler, fazla görseller veya videolar ile siteniz abartılı olmasın. Müşterinizin sabrını daha ilk sayfadan zorlamayın.
 • Gerisi adım adım ilerler. İletişim bilgileri sayfası da kolay ulaşılabilir olsun.
Satıştan ziyade firmanın veya markanın tanıtımı hakkında olan web siteleri de vardır. Burada satışa yönelik olmaktan çok yaratıcılık işin içine girecektir. İşte bu yüzden işin eğitimini veren bölümlerin adı grafik tasarım olarak geçmektedir ve tasarımcılık hayal edileni somutlaştırmaktır.
 
Sizin aradıklarınız;
 • profesyonel web sitesi fiyatları

Web Tasarım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 
Web tasarım fiyatları belirlenirken dikkat edilen unsurlar vardır. Bu unsurlar fiyatlandırmayı azaltıp çoğaltabilir. Tamamen müşterinin isteğine göre bir fiyatlandırma çıkar.
 
Web sitesi herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin, amaçlanan kitleye yansıtılması içindir. Web siteleri bu kurumun tanıtımının yapılması amacıyla ulusal veya uluslararası ortamda yayınlanması amacıyla kurulur. Günümüzde birçok kurumun web sitesi vardır. En küçük çaplı firmalar bile web siteleri sayesinde maksimum kitleye ulaşabilmektedir. Web sitelerinin oluşturulması süresi olarak bilinen web tasarım, birçok firma tarafından yapılmaktadır.
 
Firmalar web tasarım alanında gerçekleşen gelişmeleri ve yeniliklerini takip etmelidir. Firmaların web tasarımını bu doğrultuda yaptırmalıdır. Bir firmanın web tasarımı ne kadar iyi olursa, müşteri kapasitesi o kadar artar. Web sitesine ulaşım ve kullanım rahatlığı aynı doğrultuda ziyaretçiyi çoğaltmaktadır. Bir firmanın ürünlerini, ürünler hakkındaki teknik bilgiyi, resimlerini, fiyatlarını vb. detayları web tasarım sayesinde herkes rahatlıkla görebilmektedir. Böylece müşteriler her şey hakkında rahatlıkla bilgi sahibi olabilir.
 

Web Tasarımının Özellikleri

 
Sitelerin web tasarımlarına baktığımızda web tasarım özellikleri hakkında kafamızda bir şeyler oluşabilir. İyi bir web tasarımda sadelik ve kolay ulaşılabilirlik çok önemlidir. Sade bir web tasarımla daha çok kişiye hitap edebilir, anlatmak istediğinizi kısa ve öz anlatabilirsiniz.
 
Bununla birlikte web tasarımını en önemli özelliği görselliğidir. İyi bir web tasarım sayfası, ilgili firmanın vizyonunu ve misyonunu en iyi şekilde anlatmalıdır.
 
Web tasarımı yaptırmak isteyen firmalar; hazır web yazılım ve özgün web yazılım olmak üzere her ikisinden de yararlanabilirler. Özgün web yazılımlarında web sitesi sıfırdan oluşturulur. Aynı zamanda yapım süresi de uzun sürebilir. Hazır web yazılımlarda ise daha hızlı elde edilir ve kuruma göre içerikler ve resimler siteye hızlı bir şekilde eklenebilir. Her iki web yazılımında kendi içinde avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır.
 

Web Sitesi Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Web tasarım sitelerinin fiyatını belirleyen bazı unsurlar bulunmaktadır. Net bir fiyatlandırma yapılabilmesi için, ilgili web tasarım projesi en ince ayrıntılarına kadar hesaplanmalıdır. Genel olarak ziyaretçilere sunulacak imkânlar fiyatlandırmayı etkileyen unsurlardandır.
Ayrıca teknik alt yapı ve programa, web sitesinin içerik kapsamı gibi unsurlar da sitenin fiyatını belirler. Kaliteli bir web tasarım sitesinde bu özelliklerin hepsi bulunmalıdır. Doğru bir şekilde kurulan bir web tasarım sayesinde müşteri ve ziyaretçi kapasiteniz hızlı bir şekilde artar.

Web Tasarım Fiyatı Verilirken Dikkat Edilen Hususlar

Teknik alt yapı ve programlama kısmında web sitenizin kapsamının ne kadar geniş olacağı incelenmektedir. Yani teknik alt yapı ve programa web tasarım ücretini yüksek oranda etkilemektedir. Web sitesi içerik kapsamında;
 • Sizin için tasarlanacak web sitesinde firmanızın hangi özellikleri bulunacağı,
 • Ürünlerin ve verilecek hizmetlerin ne kadar ayrıntılı anlatılacağı,
 • İçerikte müzik, video, resim ve özel fonksiyonların bulunup bulunmayacağı,
 • Web sitenizin kaç sayfadan oluşacağı gibi ayrıntılar web sitenizin içerik kapsamını belirlemektedir.
Önce bir site haritası oluşturulur. Bu doğrultuda web sitesi içerik kapsamı hakkında fiyatlandırma belirlenir. Web tasarımı fiyatı belirlenirken dikkat edilen önemli unsurlardan biri arayüz tasarımıdır. Firmanın burada tercih edeceği tarz, fiyatlandırmayı doğrudan etkiler. Tüm bu unsurlara dikkat edilerek fiyatlandırma konusunda kaba bir taslak çıkarılır. Kısacası Web tasarım fiyatları site özelliklerine göre belirlenmektedir.

En Ucuz Web sitesi Fiyatları

TAG: en iyi hazır web sitesi, en iyi web tasarım firmaları, en ucuz web sitesi fiyatları, hazir web sitesi paketi, hazır web sitesi fiyatları, internet sitesi fiyatları, internet sitesi kurma fiyatları, kurumsal web sitesi fiyatları, kurumsal web tasarım, kurumsal web tasarım firmaları, kurumsal web tasarımı, profesyonel web sitesi, profesyonel web sitesi fiyatları, profesyonel web tasarım, Tek sayfa web sitesi, web site fiyatları, web sitesi fiyatları, web sitesi kurma fiyatları, web sitesi paketleri, web sitesi tasarımı, web sitesi tasarımı fiyatları, web tasarım, web tasarım fiyatları, web tasarım hizmetleri, web tasarım paketleri, Wordpress site Fiyatları

Hemen Ara
WhatsApp chat