Freelance Web Tasarım : Serdal Ergül – 390₺’den Başlayan Fiyatlar

Freelance Web Tasarım : Serdal Ergül – 390₺’den Başlayan Fiyatlar

Freelance Web Tasarım - Freelance Web Tasarım fiyatları, Web Tasarımcı - web sitesi tasarımcısı

Freelance Web Tasarım

Freelance Web Tasarım – Serdal Ergül – 390₺‘den Başlayan Fiyatlarla web sitesi kurulum hizmeti veriyorum. – web sitesi tasarımcısıweb tasarımcı .

Freelance Web Tasarımcı olarak uygun fiyata, şirket web sitesi ve e ticaret web sitesi kurulumu yapmaktayım.

Web Sitesi Tasarımcısı

Freelance yani serbest çalışan web tasarımcılar, genellikle home ofis olarak çalışmaktadırlar. Bu sebeple dükkan tutma gibi masrafları olmadığı için çok ekonomik çözümler üretirler. Freelance web tasarımcısı işlerini her zaman en iyi şekilde yapmayı amaç edinmişlerdir. Freelance web tasarımcılar bir projeyi bitirmeden diğer bir projeye başlamazlar, böylelikle bütün ilgi alaka müşterilerinin işinde olur ve işi sorunsuz bir şekilde teslim etmeye çalışırlar.

Web Tasarımcı

Home ofis olarak çalışmaktayım. Müşterilerim ile her zaman dostane bir yaklaşım içindeyimdir. Dürüstlük ve samimiyet birinci önceliğimdir. Web tasarım piyasasına göre çok uygun fiyatlı çözümler üretiyorum. Sizde uygun fiyatlı bir web tasarımcı arıyorsanız uygun fiyatlı hizmetlerimden faydalanabilirsiniz.

Freelance Web Tasarım Fiyatları

Çoğu Freelance Web Tasarımcı serbest çalışanlar olduğu için, yaptığı işlerde vergi verme veya fatura kesme derdinin olmadığını düşünüyor. Ben ise her işimi doğru ve dürüst bir doğrultuda yapma gereği duyduğum için vergi mükellefi oldum ve yaptığım her işte fatura kesiyorum. Fiyat listem aşağıdaki gibidir.

Freelance Web Tasarım Fiyatları

Web Sitesi Fiyatları
 SİTE TÜRÜ  FİYAT
Tek Sayfa Web Site Kurulum  390 TL
Firma-Şirket  Sitesi Kurulum  690 TL
Tek Ürün Satış Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme-Sanal Pos)  850 TL
E-Ticaret Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme)  950 TL
E-Ticaret Sitesi (Sanal pos Ödeme) + (Havale-Kapıda Ödeme)  1150 TL
Otel-Pansiyon (Rezervasyon) Web Sitesi Tasarımı  950 TL
Kısa süreliğine indirimli fiyatlardır.  %18 KDV DAHİL DEĞİLDİR

e ticaret salapos ödeme

KURUMSAL (FİRMA-ŞİRKET) SİTESİ DEMOLARI
FİRMA REFERANSLARI
E-TİCARET SİTESİ DEMOLARI
TEK ÜRÜN SİTESİ DEMOLARI
TEK SAYFA WEB SİTESİ DEMOLARI

 

Kurumsal şirket (firma) sitesi, Doğal gaz, inşaat, hukuk, tekstil, bilişim, danışmanlık, imalat ve  ürün tanıtımı vb. Her türlü kurum ve kuruluşa uygulanabilecek web sitesi paketimizdir.

E-ticaret tasarımlarımız; mobilya, giyim, takı, aksesuar, oto yedek parça, gıda, petshop, kozmetik, elektronik vb. her tür sektöre uygundur. E Ticaret Sitesi Fiyatları için Tıklayın.

Freelance Web Tasarım

Kaliteli bir web siteye sahip olmak herkesin hakkı. Artık neredeyse tüm büyük firmalar işlerini internet üzerinden yürütüyorlar. Dükkanların yerini e ticaret siteleri, gazetelerin yerlerini haber siteleri aldı. Günümüzde dijitale yatırım yapmayanlar ilerleyen zamanlarda büyük pişmanlık duyacaklardır. İnternetin gücünün farkında olan kişiler ilk önce web site açtırmaktadır. Bu noktada Seo Tasarım olarak çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. Yıllardır web tasarım ve seo hizmetini müşterilerimize güvenle sunmaktayız. Tüm deneyimlerimizi kullanarak isteğiniz doğrultusunda en iyi web sitesini yapıyoruz.

Freelance Web Tasarımcısı

Freelance web tasarımcı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Web sitesi yaptırmak için büyük paralar ödemenize gerek yok. Freelance çalışma modeli ile sizlere hızlı ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayız. Freelance web tasarım fiyatları konusunda bilgi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilir fiyat dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ürünlerinizi internet sayesinde daha hızlı satmak istiyorsanız ya da hizmetlerinizi daha fazla insana duyurmak istiyorsanız web sitesi bu ihtiyaçlarınız karşılamanın anahtarı olacaktır. Size ait bir web sitesi dijital ortamdaki kimliğiniz olacaktır. Bu sayede müşterilerin güvenini kazanabilir internet reklamları ile müşterilerinize tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Freelance Web Tasarım - Freelance Web Tasarım fiyatları, Web Tasarımcı - web sitesi tasarımcısı
Freelance Web Tasarım – Freelance Web Tasarım fiyatları, Web Tasarımcı – web sitesi tasarımcısı

Seo Tasarım isteğinizi tam olarak yansıtacak web tasarımlar yapmaktadır. Sizin için hazırladığımız web siteleri arama motorlarına optimize şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede web siteniz arama motorlarında üst sıralarda bulunacak. Müşterileriniz sizlere daha kolay ulaşabilecek.

Tüm web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik birçok hizmetleriniz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz aşağıda bulunmaktadır.

 • Tek Sayfa Web Site Kurulum

Tüm tasarımlarımızda olduğu gibi bu hizmetimizde de yapacağımız web sitesi arama motorlarına uygun dizayn edilecektir. Bunun yanında uygun fiyatı ile bütçe dostu bir pakettir.

 • Firma-Şirket Sitesi Kurulum

Firma ya da şirketiniz için web siteye ihtiyacınız varsa bu paketten faydalanabilirsiniz. Kurumsal kimliğe sahip ve müşterilerinize güven veren bir tasarım ile sitenizi hazırlayıp anahtar teslim modeliyle size veriyoruz.

 • Tek Ürün Satış Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme)

İnternetten ürün satmak istiyorsanız bu paketin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Müşterilerinize havale veya kapıda ödeme imkânı sunabilirsiniz. Satış yapabilmek için tüm özelliklere sahip panele sitenizden ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler;

 • E-Ticaret Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme)

E-ticaret ile işlerinizi büyütmek için uygun fiyatlı bunun yanında kaliteli altyapıya sahip web siteye sahip olmak için fırsatları ile bu paketten yararlanabilirsiniz.

 • E-Ticaret Sitesi (Sanal pos Ödeme) + (Havale-Kapıda Ödeme)

Bol kazançlı e-ticaret sektörüne atılmanın hızlı yolu bu pakette. Müşterilere güven veren tasarıma sahip ve de tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak özellikleri bulunan paneli ile bu paketi satın alabilirsiniz.

 • Otel-Pansiyon (Rezervasyon) Web Sitesi Tasarımı

Otel ya da pansiyonunuz için web siteye ihtiyacınız varsa bu paket tam isteğiniz doğrultunda. İhtiyaçlarınızı karşılanacak uygun fiyatlı web sitesi bu pakette.

Seo Tasarım Ayrıcalığı

Seo Tasarım tüm web sitesi ihtiyaçlarınızı güvenle ve en kaliteli olarak karşılamaktadır. Freelance web tasarım için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın. Mobil ve masaüstü kullanıcıları için optimize edilmiş tasarımlar ile kurumsal kimliğe sahip bir web siteniz olsun istiyorsanız Seo Tasarım yanınızda. Hazırladığımız web sitelerini aşağıdaki özelliklere sahiptir;

 • Arama motorlarına özel optimize edilmiş altyapıya
 • Mobil kullanıcıları için ayarlanmış görünüme
 • Kurumsal ve güven veren tasarıma
 • Satış yapabilmek için güvenli ödeme yöntemlerine

Hepsi ve daha fazlası için benimle iletişime geçmeyi unutmayın.

İlgili konu: web sitesi fiyatları

Anahtar Kelime Listesi;

 • Freelance web tasarım
 • Freelance Web Tasarımcı
 • Freelance web tasarım fiyatları
 • Freelance web tasarım Uzmanı
 • Freelance web developer
 • WordPress tasarımcısı
 • Web Tasarımcısı
 • Freelance site yapımı
 • Freelance tasarımcı

Website that this website likes: movie relesase date