E-Ticaret Sitesi Fiyatları: Anahtar Teslim Kurulum

E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorum

E-TİCARET TASARIMLARIMIZ;  MOBİLYA, GİYİM, TAKI, AKSESUAR, OTO YEDEK PARÇA, GIDA, PETSHOP, KOZMETİK, ELEKTRONİK vb. HER TÜR SEKTÖRE UYGUNDUR. 


E Ticaret Sitesi Fiyatları

★PROFESYONEL WEB SİTESİ KURULUM FİYATLARIM★
 SİTE TÜRÜ  FİYAT
Tek Ürün Satış Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme)  1500 TL
E-Ticaret Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme)  1900 TL
E-Ticaret Sitesi (Sanal pos Ödeme) + (Havale-Kapıda Ödeme)  2200 TL
KAMPANYA 30 NİSAN’A KADAR GEÇERLİDİR!  KDV DAHİLDİR

 

E-Ticaret Sitesi Kurulum Süreci Nasıl İşler?

 • Anlaşma sağlandıktan sonra ödeme peşin olarak alınır. (Ödeme; Havale/EFT veya Kredi Kartı/Banka kartı ile yapılabilmektedir.)
 • Tasarım belirlendikten sonra, alan adı(.com) seçilir.
 • Kurulum ortalama 5-7 iş günü içinde tamamlanır.
 • Kurulumdan sonra; site kullanımı hakkında detaylı eğitim videosu hazırlanıp, admin şifreleri ile birlikte teslim edilir.

Herhangi bir sorun veya bilgi almak istediğinizde Whatsapp ve telefon ile destek alabilirsiniz.

 

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Kurulum Hizmeti

Profesyonel E-Ticaret sitesi kurulum hizmeti vermekteyiz. Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde internet kullanımı hızla artmakta. Bu sebepten dolayı insanlar alış veriş yapmak için E Ticaret sitelerini kullanmaktadır.
Teknolojinin getirdiği web tasarım tekniklerini takip ediyoruz. Yeni teknikleri takip ederek sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Seotasarim.net olarak sizleri çok uygun fiyatlara E Ticaret sitesi sahibi yapıyoruz. Her satış sektörüne uygun tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Ayrıca en ucuz fiyatlar sunmanın gayreti içerisindeyiz.
Fiyat politikamız üstte belirtilen tablo içerinde yer almaktadır. Almış olduğunuz hizmetin içerisinde;
* Sanal pos (pakete göre değişmektedir)
* Havale ve kapıda ödeme seçenekleri ve bir çok özellik bulunmaktadır.
E Ticaret sitesi tasarımlarımız, tarafımızca özel olarak seçilmiştir. Google ve diğer arama motorlarına tamamen uyumludur. Bu sayede sitenizi SEO konusunda diğer rakiplerinize göre bir kaç adım önde olacaksınız. Site içi SEO ayarları e ticaret paketi fark etmeksizin profesyonelce uygulanmaktadır.
Tasarımlarımıza E Ticaret sitesi tasarımları menüsünden ulaşabilirsiniz.
Tasarımlarımız tamamı Mobil Uyumlu (Responsive) kodlama yapısına sahiptir. Bu özellik ile siteniz, cihaz fark etmeksizin her cihazın boyutuna göre şekil alır. Resimler, menüler, yazılar vb. ögeler cihaza göre şekil aldığından dolayı alışveriş yapmak isteyen kullanıcılara kolay ve pratik bir deneyim sağlayacaktır.
Bizden daha uygun fiyatlı E Ticaret sitesi fiyatları sunan başka bir rakibimiz yok.
E Ticaret paketlerimizden faydalanmak için iletişim kanallarından irtibata geçebilirsiniz.
Fiyatlara KDV dahildir.

E-Ticaretin Teknoloji ile Gelişimi

Günümüzde teknoloji için yaşamımızı kolaylaştıran bir araç olduğunu söyleyebiliriz.  Teknolojiyi hayatımızın her alanında kullanırız. Tıp alanı, sağlık, eğitim, elektronik eşyalarda, ulaşımda ve daha birçok alan ve sektörde teknolojinin etkisini görmekteyiz. Bunun yanında sosyal mecralarda kullanıcı sayılarının artması da teknoloji ile bağdaştırılabilir. Yaklaşık 10 yıl kadar sosyal medya araçları ve web siteleri üzerinden alışveriş yapabilmekteyiz. Bunun günümüzde çok daha fazla artmasının bir çok sebebi bulunmakta. Bu sebeplerin başında; insanların artık hem gelişen teknolojiye hem de yoğun hayat maratonuna uyum sağlamaya çalışmasıdır. E ticaret paketleri sayesinde internetten alışveriş yapmak çok daha kolaydır.

E-Ticaret Nedir?

E-ticaret: mal veya hizmet alım-satım işlemlerinin online olarak internet üzerinden yapılmasıdır. Tamamen dijital ortamlardan yapılan ticarete verilen isimdir. Peki e – ticaret üzerinden neler alınabilir? Bu soru ile oldukça sık karşılaşmaktayız. E- ticaret sistemi 1995 yılında ortaya çıkmıştır ve günümüze gelene kadar sürekli gelişme göstermiştir. E-Ticaret ile her türlü ihtiyacınızı dijital ortamlardan karşılayabiliyoruz.
Örnek verecek olursak;
 • Arabaların satışları,
 • Giyim,
 • Market ihtiyaçlarınızı,
 • Elektronik eşyalar,
 • Müzik aletleri,
 • Birçok marka ve butiğin ürünlerini,
 • Çocuk ürünlerini,
 • Mobilyaları,
 • Kırtasiye ürünlerini,
 • Alt yapı malzemelerini,
 • Doğal ürünleri,
 • Süs eşyalarını,
hediyelik eşyalarını kısacası günlük hayatımızda ihtiyacımız olan her şeyin internet üzerinden satışı yapılmaktadır. Bu dijital ortamın hepsine de E- Ticaret diyoruz.

E- Ticaret Nasıl Gelişti?

E- ticaretin nasıl gelişmeye başladığına değinirsek; önce ilk ortaya nasıl çıktığına bakmamız gerekir. E-ticaret 1980 yıllarında ortaya çıkmıştır. Tam olarak günümüzdeki e- ticaret gibi işlev görmemiştir. O zamanın imkânlarında bir veri aktarımı yani, şirketler arasındaki veri transferlerinin yapılması ile ortaya çıkmıştır. Bu yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlayan bu işlem. Şirketler için büyük kolaylıklar sağladığı için geliştirilmeye çalışılmıştır. Bu yıllarda e ticareti yalnızca kamu kurumları kullanırdı. Zamanla bankalar, yayın evleri, teknoloji ürünleri satan marketler vb. kurumlarda kullanmaya başlamıştır. Bu gelişim halk tarafından oldukça fazla itibar görmüştür. Kullanıcı sayılarının artması ve internetin yaygınlaşmaya başlaması ile 1995 yılını bulmuştur.
Bu dönemde E- ticaret adını almış ve birçok sektör hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde kullandığımız e- ticaret siteleri bu halini ilk olarak 1997 yılında almıştır. Bu yıl bu hizmeti veren sektörler iki katına çıkmıştır. Ek olarak, pazarlama, sigorta, butikler, eşya satışı yapan marketler gibi alanlar da e ticaret ile girişimciliğe başlamıştır.

E-Ticaret Türleri Nelerdir?

E ticaret oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Her sektör için kullanılabilen bu dijital ortam,  her alan için farklı olarak kullanılmıştır. Buda e- ticaret kavramının çeşitlenmesini sağlamıştır. Kendi arasında birçok türü olan bu kavramın kadim, yeni nesil ve diğer olmak üzere üç ayrı başlık altında çeşitlenmiştir.
Bunları tek tek inceleyecek olursak kadim e- ticaret türleri;
 • Business to Business B2B,
 • Consumer to Business C2B,
 • Business to Consumer (B2C),
 • Consumer to Consumer C2C’dir.
Yeni nesil e- ticaret türleri ise; Social to Business S2B) ve Social to Consumer S2C’dir.
Diğer E- ticaret türleri;
 • Goverment to Business G2B,
 • Goverment to Goverment G2G,
 • Goverment to Consumer G2C,
 • Business to Goverment (B2G),
Business to Empoyee (B2E) ve Consumer to Goverment C2G’dir. Bu türlerin hepsi ayrı platformlarda ve ayrı işler için kullanılmaktadır.
E- Ticaret Sitesi Açarken Dikkat Edilmesi Gerekilen Noktalar:
 • Öncelikle e- ticaret sitesi açmaya karar verdiyseniz. Bu alan hakkında yeterince bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. İnternetten bu konu ile ilgili olan makaleleri okuyabilirsiniz. Ayrıca diğer e- ticaret sitelerini inceleyebilirsiniz. Bu iş için kafanızda hala soru işaretleri kalabilir. Bunun için bu yönde hizmet veren kişilere danışabilir. Bu konuda sizlere yardımcı olmaları konusunda yardım isteyebilirsiniz. Bu alanı tamamen öğrendikten ve kafanızdaki soruları da cevaplandırmalısınız. Eğer hala bu işi yapmak istiyor ve aynı zamanda yapabileceğinizi de düşünüyorsanız. E- ticaret sitesi açmak için ilk basamağı gerçekleştirebilirsiniz.
 • E- ticaret sitesi açmak istiyorsanız. Bu sitenin oldukça fazla yoğun bir iş temposu gerektireceğini de bilmeniz gerekir. Eğer başka bir işiniz varsa ve sizde bu işle uğraşıyorsanız sakın e- ticareti ek iş olarak bir getiri getirmesi için açmayın. Çünkü göreceksiniz ki kısa zamanda diğer işinize ayıracak zaman bulamayacaksınız. Aynı zamanda işin uzmanı olan bir ekip ile çalışma ihtiyacı duyacaksınız. Günümüzde internet üzerinden yapılan ticaretleri her geçen gün daha da arttığını unutmayınız. Bu işe girişmek ve bu işte başarılı olmak istiyorsanız yalnızca buna odaklanmanız gerekmektedir. Bu işe düzenli olarak günün belli saatlerini ayırmanız ya da bir ortamla birlikte çalışmanız gerekebilir.
 • E- ticaret sitesi kurduktan sonra müşterilerinizin yapacağı her alışverişte ve ödeme için de faturası kesmek zorundasınız. Fatura kesmek hem sizin hem de karşı taraf yani müşterileriniz için çok daha iyidir. Ve sizin güvenilir bir site olduğunuzu gösterir. Bunun yanında fatura kesmek için bir şirket olmanız gerekmektedir. Varsa bir şirketiniz ve ticaretini yaptığınız işe odaklıysanız bu şirketi kullanabilirsiniz. Eğer şirketiniz yoksa e- ticaret sitesi açarken bir şirkette kurmanız gerekmektedir. Yalnız kuracağınız şirketin ticaretini yaptığınız ürünlerle ilgili olmasına dikkat ediniz. Bu yönde de yeterince araştırma yapmanız gerekir. Aksi halde dijital ortamda yeterince başarılı olamayabilirsiniz.
 • E- ticaret sitesi açtıysanız alan adı belirlemek zorundasınız. Alan adını ticaretini yaptığınız ürünler ve markaya göre belirlemeniz gerekmektedir. Bunu yapmanız kullanıcıların sizi daha çabuk bulmasını sağlayacak hem de sitenizin bu alanda yükselmesine yardımcı olacaktır. Alan adı belirlenirken de dikkat çekici ve mümkünse daha kısa bir isim seçmeye çalışın bu size daha fazla müşteri getirecektir.
 • Ticaret işini girilmeden önce yada bu işe girmek için bir adım atıldığında belli bir hukuki süreci de beraberinde getirir. İşin dijital ortamda yapılması bu durumu değiştirmez. E- ticaret siteleri için bilişim hukukunda yazılan maddeler yerine getirilmelidir. Bunun yanında bir takım sözleşmelerin de imzalanması gerekir. Gizlilik sözleşmesi, Kullanıcı sözleşmesi ve mesafeli satış sözleşmesi gerekmektedir. Bunlar sizi daha profesyonel bir firma haline getirir. Ayrıca müşterilerinizin de kendini güvende hissetmesini sağlayacaktır.

E- Ticaret Sitesi Fiyatları Ne Kadardır?

E ticaret sitesi fiyatları da hazır e- ticaret sitesi ise daha uygun olabilmektedir. Piyasada fiyatlar ortalama 3000 Türk lirasından başlamaktadır.
 • e ticaret paketleri
 • en iyi e ticaret paketleri
 • e ticaret sitesi, e ticaret sitesi fiyat
 • e ticaret sitesi fiyatları
 • hazır e ticaret sitesi
 • hazır e ticaret
 • e ticaret sitesi satın al
 • en ucuz e-ticaret paketleri
 • en ucuz e ticaret sitesi
 • e-ticaret paketleri fiyatları
 • E-ticaret sitesi yapan firmalar
 • e-ticaret sitesi fiyat teklifi
 • En iyi e-ticaret Paketleri – E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum

Eticaret sitesi tasarımı – E ticaret sitesi yaptırmak istiyorum, E-ticaret sitesi fiyat teklifi – e ticaret sitesi satın al, e-ticaret sitesi kuranlar

E Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum

İnsanlar fiyat ve kargo avantajından dolayı artık ürünlerini internetten almayı tercih ediyor. Her geçen yıl internetten alışveriş yapılma oranı kat ve kat artıyor. Durum böyle olunca e-ticaret insanlara güzel paralar kazanma fırsatı yaratıyor. E-ticaret sitesi kurmak düşük bütçeler ile büyük paralar kazanma kapısını insanlara açıyor. Web sitesi aracılığı ile binlerce müşteriye kolayca ulaşılabilir ve ürünlerinizi tüm dünyaya satabilirsiniz.

Ürünlerini daha hızlı satmak için e ticaret sitesi kurmak istiyorum diyorsanız çok doğru bir yolda olduğunuzu söyleyebilirim. E ticaret sayesinden web sitenize gelen kullanıcılara tüm ürünlerinizi sergileyebilir dükkân kirası ve belli bir bölgeye bağlı kalmaktan kurtulabilirsiniz. Kolay adımlarla sizde internetten satış yapmaya başlayabilir ve bunun getirdiği kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.
Korona sebebi ile internet üzerinden alışveriş yapmak inanılmaz derecede yaygınlaşmaya başladı.

• Aldığın ürünün kapına gelmesi
• Daha uygun fiyata satın alabilme imkânı
• Kolayca ürünleri karşılaştırabilme fırsatı

Bu gibi birçok sebep internetten alışverişi diğer türlü alışveriş yöntemlerinden ayırdı. Sizde e ticaret sitesi kurarak bu büyük pastadan payınızı alabilirsiniz. Üstelik dükkân açmak gibi büyük paralar harcamanıza gerek yok. Aşağıdaki şeylere sahip olursanız hemen satışa başlayabilirsiniz.

• Alan adı
• Hosting
• E ticaret yazılımı

Sitenizi kurduktan sonra gerekli seo ve reklam çalışmaları ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Üstelik müşterileriniz sitenizden 7 gün 24 saat alışveriş yapabilir bu da size ekstra kazanç getirmektedir. Sitenizi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden kontrol edebilir bu sayede özgür bir çalışma modeline sahip olabilirsiniz. Herkes kendi işinin patronu olmak ister e ticaret bunun en güzel ve en risksiz halidir. Harcanan düşük paralar ile büyük kazançlar için e ticaret sitesi kurmak mantıklı bir tercih olacaktır.

TAG:  e ticaret paketleri,en iyi e ticaret paketleri,e ticaret sitesi satın al,e ticaret sitesi,e ticaret sitesi fiyat,e ticaret sitesi fiyatları,hazır e ticaret sitesi,hazır e ticaret,e ticaret sitesi yapan firmalar,en ucuz e ticaret sitesi, e ticaret sitesi kurmak istiyorum, e-ticaret sitesi fiyat teklifi, e-ticaret siteleri fiyatları, e-ticaret site fiyatları, e ticaret web sitesi fiyatları, e ticaret paketleri fiyatları, eticaret sitesi paket fiyatları, en iyi e-ticaret sitesi yapan firmalar, e-ticaret paketleri fiyatları, ticari web sitesi kurmak istiyorum, ucuza e ticaret sitesi, en ucuz e ticaret paketi, e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum, internet alisveris sitesi açmak, e-ticaret paket fiyatları, e-ticaret sitesi kurmak istiyorum, ticari web sitesi kurulumu, e-ticaret sitesi kuranlar, e ticaret fiyatlar, e ticaret web tasarım fiyatları, e ticaret sitesi tasarımı – e ticaret sitesi fiyatları izmir e-ticaret siteleri fiyatları e-ticaret sitesi fiyat teklifi e ticaret web sitesi fiyatları hazır e ticaret sitesi fiyatları e ticaret internet sitesi fiyatları wordpress e ticaret sitesi fiyatları e ticaret sitesi ücretleri e-ticaret sitesi fiyatları e ticaret sitesi kurma fiyatları e ticaret sitesi en ucuz e ticaret sitesi en uygun e-ticaret sitesi en iyi e-ticaret siteleri en iyi eticaret sitesi fiyatları e ticaret sitesi fikirleri e ticaret sitesi yaptırma eticaret sitesi satın al e ticaret sitesi kurmak fiyatları e ticaret sitesi kurmak e ticaret sitesi kurmak istiyorum, eticaret sitesi tasarımı

Hemen Ara
WhatsApp chat